Hjertetelefon

Illustrasjonsfoto

Morten Hansen (rådgiver)
Mobil:  94 85 87 43 E-post: Morten.Hansen@ude.oslo.kommune.no

Hildegunn Ytterli (rådgiver)
Mobil: 41 47 28 42 E-post: hiyta001@osloskolen.no

Monika Julsrud (rådgiver)
Mobil: 94 87 20 86  E-post: Monika.Julsrud@ude.oslo.kommune.no   

Anders Kletthagen (rådgiver)
Mobil: 48 15 63 86 E-post: Anders.Kletthagen@ude.oslo.kommune.no

Magnus Øverland Knudsen (rådgiver)
Mobil: 48 19 11 70 E-post: Magnus.Knudsen@ude.oslo.kommune.no

Vegar Larsen Groll (Helsesykepleier)

Mobil: 94029663 vegar.larsen.groll@bgo.oslo.kommune.no

Tone Hübert (Helsesykepleier)

Mobil: 90714857 tone.hubert@bgo.oslo.kommune.no

Laila Restan (Minoritetsrådgiver)

Mobil: 46623447 laila.restan@osloskolen.no

Charlotte Berg Jespersen (Miljøarbeider)
Mobil: 48201443 chalh1108@osloskolen.no

Ulrik Gjersøe (Nærværskoordinator)
Mobil: 46840119 ulrik2806@osloskolen.no 

Louise Roksvaag  (Aktivitets- og fritidskoordinator)
Mobil: 46843227 louise1011@osloskolen.no