Ledelse og ansatte

Fungerende rektor
Mari Indregard
mari.indregard@osloskolen.no 


Assisterende rektor grunnskole: 
Margareth Lilly Tomren
Trinnansvarlig 10.trinn og Alfabetisering- og Mottaksklasse. 
margareth.tomren@osloskolen.no

Niklas Brinchmann

Assisterende rektor videregående:

Nicklas Brinchmann
Trinnansvarlig 1IM
Niklas.Brinchmann@osloskolen.no 


Avdelingsleder Norsk: 

Linn Helen Ørmen
Trinnansvarlig 1ST
linn.ormen@osloskolen.no


Avdelingsleder Realfag: 

Trinnansvarlig 2ST
Mikael.Skovlie@osloskolen.no 

Studieleder 

Miriam Rygh Andersen
miriam.andersen@osloskolen.
Trinnansvarlig Vg3 sammen med Anita Kiil


Avdelingsleder Språk, Samfunnsfag og Økonomi (SSØ) Vgs
Anita Kiil
anita.kiil@osloskolen.no
Trinnansvarlig for 3st sammen med 
Miriam Rygh Andersen 


Avdelingleder GS og språk
Anne B.Kørner Petersen
anne.petersen@osloskolen.no
Trinnansvarlig for 8. og 9.trinn


Avdelingsleder MK
Monika Julsrud
Monika.julsrud@osloskolen.no
Trinnansvarlig for 1MK, 2MK og 2IM


Avdelingsleder Drift-IKT:
Lasse Johnsen  
lasse.johnsen@osloskolen.no
Tlf: 95 75 02 23


Administrativ leder HR:
Reidun Stølen
reidun.stolen@osloskolen.no


IKT-ansvarlig: 

Espen Karlsen
support@f21.no


IKT-konsulent: 

Jamal Nadir
support@f21.no

Fagkonsulent

Thor Halvor Haugen
thor.haugen@osloskolen.no 

Fagkonsulent

Igor Orlic
Igor.Orlic@osloskolen.no


Resepsjonist:
Lill Hildal 
Tlf. resepsjonen: 23 46 37 00
lill.hildal@osloskolen.no

Elisabeth Wøhni bibliotekar
Spesialbibliotekar 

Elisabeth Walsøe Wøhni
elwoa002@osloskolen.no

Samira

Renholdsleder

Samira Hasnaoui
samira1702@osloskolen.no


Vaktmester

Børge Lorentzen
drift@f21.no