Ledelse og ansatte

Rektor:Rektor Erlend Skåltveit

Erlend Skåltveit

erlend.skaltveit@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 68 62 19

  

 

 

 

Assisterende rektor: Assisterende rektor Mari Indregaard

Mari Indregard

Trinnansvarlig 1ST og Mottak/alfa

mari.indregard@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 68 54 85

 

 

 

Studieleder: Studieleder Kerstin Dyblie Erdal

Kerstin Dyblie Erdal

Trinnansvarlig 3ST og 1MKE

kerstin.dyblie.erdal@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 37 55 63 

 

 

 

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon: Avdelingsleder Medier og kommunikasjon Niklas Brinchmann

Niklas Brinchmann

Trinnansvarlig MK

niklas.brinchmann@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 37 73 03

 

 

 

Avdelingsleder Språk, samfunnsfag og økonomi: Miriam Andersen

Miriam Rygh Andersen

Trinnansvarlig 8. trinn

miriam.rygh.andersen@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 68 74 45

 

 

 

Avdelingsleder Norsk: Linn Helen Ørmen Avdelingsleder Norsk

Linn Helen Ørmen

Trinnansvarlig 9. trinn

linn.helen.ormen@ude.oslo.kommune.no

Telefonnr: 22 67 03 74 

 

 

 

Avdelingsleder Realfag: Mikael Skovlie Avdelingsleder realfag

Mikael Skovlie

Trinnansvarlig 10. trinn

mikael.skovlie@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 19 23 80


 


Avdelingsleder Drift og IKT:  Lasse Johnsen Avdelingsleder drift

Lasse Johnsen  
lasse@f21.no                                                                                                                                       

Telefonnr: 95 75 02 23/ 22 57 18 37 

 

 

 


Avdelingsleder Merkantiltansatte: Avdelingsleder Merkantiltansatte Kristin Moen

Kristin Moen

Trinnansvarlig 2ST

kristin.moen@ude.oslo.kommune.no 

Telefonnr: 22 37 67 47