Ledelse og ansatte

Marianne Stensberg
Rektor:

Marianne Mette Stenberg
marianne.mette.stenberg@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 37 73 03

Assisterende rektor videregående skole:

Mari Indregard
mari.indregard@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 68 54 85

Assisterende rektor grunnskole: 
Margareth Lilly Tomren
Trinnansvarlig 10.trinn og Alfabetisering- og Mottaksklasse. 
margareth.tomren@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 19 05 07

Niklas Brinchmann

Avdelingsleder Medier og kommunikasjon:

Nicklas Brinchmann
Trinnansvarlig 1MK og 1IM
Niklas.Brinchmann@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 57 03 10


Avdelingsleder Språk:

Miriam Rygh Andersen
Trinnansvarlig 8. og 9. trinn
miriam.rygh.andersen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 68 74 45


Avdelingsleder Norsk: 

Linn Helen Ørmen
Trinnansvarlig 1ST
linn.helen.ormen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 67 03 74 


Avdelingsleder Realfag: 

Kristin Hvalgård Borg
Trinnansvarlig 2ST 
kristin.hvalgard.borg@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 37 55 63


Studieleder:

Mikael Skovlie
Trinnansvarlig 3ST
mikael.skovlie@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22 67 08 39


Avdelingsleder Drift-IKT:

Lasse Johnsen  
lasse.johnsen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 95 75 02 23/ 22 57 18 37 

Avdelingsleder samfunnsfag og økonomi: 

Kristin Moen
Trinnansvarlig 2MK og 3MK
kristin.moen@ude.oslo.kommune.no 
Tlf: 22 37 67 47 


Administrativ leder HR:
Reidun Stølen
reidun.stolen@ude.oslo.kommune.no
Tlf: 22670195

 


IKT - ansvarlig: 

Espen Karlsen
support@f21.no
Tlf. 23 46 37 00

 

IKT - konsulent: 

Jamal Nadir
support@f21.no
Tlf. 23 46 37 00


Kontorleder: 

Berit Trandem Høiås
Tlf. 22 67 03 75
berit.trandem.hoias@ude.oslo.kommune.no

Konsulent:  

Marianne Søttar Hanssen
Tlf. 22 68 62 90
marianne.sottar.hanssen@ude.oslo.kommune.no


Resepsjonist:
Lill Hildal 
Tlf. resepsjonen: 23 46 37 00
lill.hildal@ude.oslo.kommune.no

Elisabeth Wøhni bibliotekar
Spesialbibliotekar 

Elisabeth Walsøe Wøhni
elisabeth.walsoe.wohni@ude.oslo.kommune.no

 

Samira

Renholdsleder

Samira Hasnaoui
samira1702@osloskolen.no
Tlf. 23 46 37 00

Vaktmester

Børge Lorentzen
drift@f21.no 
Tlf. 23 46 37 00