Ledelse og ansatte

Fungerende rektor:

Mari Indregard
mari.indregard@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 68 54 85


Fungerende assisterende rektor/ avdelingsleder Medier og kommunikasjon: 

Niklas Brinchmann
Trinnansvarlig MK3
niklas.brinchmann@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 37 73 03


Avdelingsleder elev-team:

Anders Kletthagen

Trinnansvarlig 8.trinn og MKC

anders.kletthagen@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 35 07 25


Avdelingsleder Språk, samfunnsfag og økonomi: 

Miriam Rygh Andersen
Trinnansvarlig 9. trinn
miriam.rygh.andersen@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 68 74 45


Avdelingsleder Norsk: 

Linn Helen Ørmen
Trinnansvarlig 1 ST
linn.helen.ormen@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 67 03 74 


Avdelingsleder Realfag: 

Kristin Hvalgård Borg
Trinnansvarlig 10. trinn
kristin.hvalgard.borg@ude.oslo.kommune.no
Telefornnr: 22 37 55 63


Studieleder:

Mikael Skovlie
Trinnansvarlig 3ST
mikael.skovlie@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 22 19 23 80


Avdelingsleder Drift-IKT:

Lasse Johnsen  
lasse.johnsen@ude.oslo.kommune.no
Telefonnr: 95 75 02 23/ 22 57 18 37 


Avdelingsleder: 

Kristin Moen
Økonomiansvarlig og trinnansvarlig 2ST
kristin.moen@ude.oslo.kommune.no 
Telefonnr: 22 37 67 47 


IKT - ansvarlig: 

Espen Karlsen
support@f21.no
Tlf. 23463700

 

IKT - konsulent: 

Jamal Nadir
support@f21.no
Tlf. 23463700


Kontorleder: 

Berit Trandem Høiås
Tlf. 22670375
berit.trandem.hoias@ude.oslo.kommune.no

Konsulent:  

Marianne Søttar Hanssen
Tlf. 22686290
marianne.sottar.hanssen@ude.oslo.kommune.no


Resepsjonist:

Lill Hildal 
Tlf. resepsjonen: 23 46 37 00
lill.hildal@ude.oslo.kommune.no

Elisabeth Wøhni bibliotekar
Spesialbibliotekar 

Elisabeth Walsøe Wøhni
elisabeth.walsoe.wohni@ude.oslo.kommune.no

Bibliotekkonsulent 

Trine-Lise Børstein
trine-lise.borstein@osloskolen.no
Telefonnr. biblioteket: 22 57 20 97/ 22 57 20 96